top of page

OŠK Lietavská Lúčka - Volleyteam Prievidza

0:3 (-18, -23, -20) a 0:3 (-18, -22, -22)

 

Zostava PD: Hianiková T., Hidegová L.,  Harmadyová V., Konečná L., Šujanová A., Antalíková E., Kulichová K., Čertíková V., Vargicová E., Gregorová M., Mečiarová Z., Titková L.

Tréner: P. Vargic

Asistent: M. Gregorová

Peter Vargic, tréner MITA VolleyTeam:

Prežijeme a zvládneme čokoľvek. Takýto záver som spravil po dnešnom dvojzápase. Veľmi chladná telocvičňa nás hádam nebude stáť nachladnutia, neuveriteľný hluk z bubnov a krik mladých podporovateliek súperiek, ktorý bol takmer neustály, nás síce stál miestami koncentráciu pri podaní, ako aj nemožnosť komunikovať s hráčkami počas hry, ale hádam nás nebude stáť ušné bubienky a bolesti hlavy. 

Z našej strany dosť pokazených servisov, pokazených prihrávok, ale s ohľadom na okolnosti, musím maximálne pochváliť naše baby. Naozaj máme veľkú mentálnu silu, aj silu kolektívu. Zároveň musím pochváliť aj hru súperiek, ich výkon bol miestami až výborný, veľa z ich bodov bolo zaslúžených. Čo sa týka publika, ak dokážu svoju energiu pretaviť na hlučnú podporu športu, s rešpektom pre súpera, bude to skvelé. Zatiaľ si zapisujem telocvičňu v Lietavskej Lúčke ako chladničku s pekelným hlukom. Tie bubny pri tak silnej účasti mladučkých volejbalistiek, ako aj domácich fanúšikov boli skôr na škodu športovému zážitku.

bottom of page